Зранку 25 листопада Марадону стало зле – він переніс серцево-легеневу зупинку. Це сталося просто у його будинку у районі Сан-Андрес, що в аргентинському місті Тігре. Про це повідомляє газета Clarin.

Важливо Помер Дієго Марадона

Карети швидкої допомоги госпіталізували легенду у важкому стані. Але, на жаль, лікарі не змогли врятувати його життя.

Що відомо про хвороби Дієго Марадони

На початку листопада, тобто майже одразу після святкування свого 60-річчя, Марадона потрапив у лікарню з депресією. Тоді футболіст протягом декількох днів відмовлявся від їжі й ні з ким не розмовляв. Лікарі прописали йому антидепресанти, але вони не давали бажаного ефекту.

Після ретельного обслідування лікарі виявили у Марадони субдуральну гематому, тобто крововилив у мозок. 12 листопада його успішно прооперували й виписали.

Актуально Мессі підтримав Марадону, якому зробили термінову операцію на мозку

Після операції адвокат аргентинця Матіас Морла запевнив, що стан легенди задовільний, він почував себе добре і був готовий до відновлення. Тоді Морла додав, що Марадона "подолав найважчий момент свого життя".

Що відомо про Дієго Марадону

  • Дієго був одним з найкращих гравців в історії футболу. На клубному рівні виступав за команди "Бока Хуніорс" (Аргентина), "Барселона" (Іспанія), "Наполі" (Італія).
  • Він ставав чемпіоном Аргентини та Італії, а у 1986 році разом зі збірною Аргентини перемагав на чемпіонаті світу, де забив свій найвідоміший гол – рукою у ворота Англії. Пізніше цей м'яч охрестили "рукою Бога".