За інформацією Calciomercato, "россонері" готові запропонувати "Динамо" близько 7 мільйонів євро за перехід нападника. Ця сума навряд чи влаштує керівництво "біло-синіх", яке хоче виручити від продажу Супряги мінімум удвічі більшу суму.

Дивіться також Друга спроба: у "Динамо" близькі до трансферу Лінкольна з "Фламенго"

Італійський гранд готовий його купити і залишити в оренді на рік у нинішньому клубі. Їх цікавить Супряга, тому що його вважають "новим Шевченком".

Що відомо про продаж Супряги

  • Інформація про те, що Супряга цікавить ряд клубів італійської Серії А, з'явилася на початку серпня. Окрім "Болоньї", у списку зацікавлених був римський "Лаціо".
  • Згодом про інтерес "Болоньї" до Супряги почали говорити офіційно. Інформація була підтверджена футбольним агентом та спортивним директором "Болоньї" Ріккардо Бігоном.
  • Повідомлялося, що трансфер залежить від рішення президента "Динамо" Ігоря Суркіса. Водночас Суркіс стверджував, що не отримував конкретних пропозицій по Супрязі.
  • За однією з версій, на Супрягу розраховує наставник киян Мірча Луческу. Якщо "Динамо" пройде у груповий етап Ліги чемпіонів, то нападник залишиться у Києві.
  • Також "Динамо" начебто готове відпустити Владислава, якщо знайде йому гідну заміну.