Українські спортсмени 27 серпня виграли на Паралімпіаді 13 медалей. Українці здобули 2 золоті нагороди, 7 срібних та ще 4 – бронзові. Два "золота" повернули Україну у топ-10 медального заліку. Наразі "синьо-жовті" на 9 місці.

До теми Медальний залік України на Паралімпійських іграх-2020

Плюс два золота

Друге "золото" Україні на Паралімпіаді принесла дебютантка Ігор Мар'яна Шевчук. Шевчук виявилася найкращою у паверліфтингу.

• Наша спортсменка зуміла підкорити вагу 125 кілограмів. Українка також спробувала оновити власний світовий паралімпійський рекорд та взяти вагу 133 кілограми. Але з цим завданням не впоралася.

Другу золоту нагороду Україні принесла плавчиня Анна Стеценко. Стеценко стала найкращою у запливі на 400 метрів вільним стилем у класі S13.

• Для Стеценко це вже 5 медаль на Паралімпійських іграх. У Ріо у 2016 році Стеценко виграла три золоті та одну срібну нагороди.

Історичне срібло

Шість разів українці підіймалися на п'єдестал пошани за сріблом. Медалі здобули:

• Владислав Білий (метання спису)
  • Катерина Денисенко (плавання)
  • Сергій Кліпперт (плавання)
  • Андрій Трусов (плавання)
  • Кирило Гаращенко (плавання)
  • Анастасія Москаленко (метання булави)
  • Жіноча збірна України (фехтування на візках)