Україна здобула 13 медалей за один день

У вівторок медальна скарбничка України поповнилася 13 нагородами. Що цікаво, 7 медалей Україна здобула у плаванні.

До теми Медальний залік України на Паралімпійських іграх-2020

Уже 5 медаль у Токіо здобув плавець Андрій Трусов. Українцю не було рівних у запливі на 50 метрів вільним стилем у класі S7.

Ще одне "золото" у плаванні виборов Максим Кріпак. Українець впевнено переміг у запливі на 100 метрів у класі S10.

• Кріпак видав настільки потужне завершення, що встановив новий світовий рекорд. Результат Максима – 54.15 секунди. У Токіо Максим здобув уже 4 нагороди.

15 золоту медаль для України на Олімпіаді виборов Максим Коваль у штовханні ядра. Спершу в Коваля було срібло. Але після протесту на результат малазійського спортсмена Мухаммада Зіяда Золкефлі українцю дісталося "золото".

• Результат Коваля 17.34 метра став новим світовим рекордом!

Щедрим 7 день Паралімпіади був на срібні нагороди. Відразу шестеро представників України підіймалися на подіум за срібною медаллю: