На 31-й хвилині Роберт Левандовський несподівано залишив свою команду у меншості. Лава запасних Барселони бурхливо відреагувала на це вилучення польського нападника, а й на забитий гол у роздягальню, який суддя не зарахував.

До теми Піке отримав червону картку в останньому матчі за Барселону, хоча на поле так і не вийшов

Причина червоної картки

Найбільше протестував Жерар Піке, який ще у минулому матчі оголосив про закінчення кар'єри та попрощався з уболівальниками.

Іспанський захисник несподівано для усіх потрапив у заявку каталонців на гру проти Осасуни. Однак на полі так і не з'явився. Піке активно розмовляв із суддею щодо епізоду із забитим голом

У підсумку розмови червону картку перед собою побачив сам Піке.

Як стало відомо ЗМІ, Жерар послав головного арбітра, пригадавши його матір.

Ти бачив кутовий, який призначив біля наших воріт? Ти суддя, який **** нас найбільше на відстані. Це чортова ганьба, *** твою матір,
– сказав Піке до рефері.

Хоча перший тайм закінчився перемогою Осасуни 1:0, але Барселона таки змогла дотиснути суперника. Навіть у меншості голи Педрі та Рафіньї принесли переможний результат підопічних Хаві – 1:2.

• Барселона з 37 очками лідирує у Ла Лізі, випереджаючи на 5 балів Реал.
  • Осасуна має у своєму активі 23 пункти, замикають топ-6 турнірної таблиці.