Після виступів на Кубку Біллі Джин Кінг змагання в турі пропускали Леся Цуренко та перша ракетка України Еліна Світоліна. В основній сітці турнірів WTA нашу країну представляла Марта Костюк у Штутгарті, а також Ангеліна Калініна та Катаріна Завацька у французькому Руані, пише 24 Канал.

Як змінилися позиції українських тенісисток

Завдяки своєму потужному перформансу в Німеччині особистий рекорд побила Марта Костюк. Киянка вдруге у 2024 році вийшла у фінал турніру серії WTA 500, де поступилася четвертій ракетці світу Єлені Рибакіній. До цього українка переграла трьох поспіль суперниць з топ-10.

Такий виступ дозволив Марті піднятися на 21-шу сходинку та скоротити відстань до лідерки національного рейтингу Еліни Світоліної, яка залишилася на 18-й позиції.

Також на високому рівні провела тиждень Ангеліна Калініна. Вона дійшла до півфіналу турніру серії WTA 250 в Руані, але це не позначилося на її позиції – українка й надалі залишається 32-ю у світі.

В актив собі беззаперечно занесла виступи на тижні Дар'я Снігур. Вона виграла турнір W50 у французькому Кальві, який став сьомим титулом ITF у її кар'єрі. Це дозволило 22-річній тенісистці піднятися на 7 сходинок.