Перша медаль України

Збірна України в перший день Ігор у Токіо здобула першу медаль на Олімпіаді. Бронзову нагороду Україні принесла титулована дзюдоїстка Дарія Білодід.

Не пропустіть Олімпійські ігри-2020: розклад фінальних змагань українців 25 липня

Дарія стала першою українкою, яка здобула медаль з дзюдо на Олімпійських іграх. Білодід здобула нагороду у ваговій категорії до 48 кілограмів.

• Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики побориться за медаль у командних змаганнях. Україна вийшла у фінал, який відбудеться 26 липня.

Прикрі невдачі

Ще одну медаль Україні міг принести 23-річний українець Павло Коростильов. На жаль, він втратив нагороду в кульовій стрільбі.

Коростильов тримався у трійці призерів, але останнім пострілом вибив 8,3 і завершив змагання на 4 позиції.

Український гімнаст Ігор Радівілов вибув з боротьби за медалі у своїй коронній вправі – опорному стрибку. Радівілов не зміг подолати кваліфікацію.

У кваліфікації Ігор виконав два стрибки. За перший він отримав 9,016, на другому помилився на приземленні й отримав 7,933.

До слова Медальний залік України на Олімпіаді в Токіо

Боротьбу на Олімпіаді-2020 припинили Микола Буценко, шпажистка Олена Кривицька та дзюдоїст Артем Лесюк. Останній не зміг поборотися за "бронзу".

На жаль, Ігри у Токіо завершилися для тенісистки Даяни Ястремської. Вона програла в одичному розряді та парному з Еліною Світоліною.

Результати Олімпіади-2020

• Першою Олімпійською чемпіонкою стала Ян Цянь. Вона здобула "золото" у жіночій кульовій стрільбі з 10 метрів з пневматичної гвинтівки.
  • Після першого дня лідером медального заліку є Китай, який здобув 4 нагороди – 3 "золота" та 1 "бронзу".
  • Україна в медальному заліку з однією "бронзою" посідає 19 сходинку.