Лейла Енні Фернандес (Канада) – Даяна Ястремська (Україна) 2:1 (6:3, 3:6, 6:0)

Вже наступного дня після відкриття Олімпійських ігор на старт вийшли українські тенісистки. Першою серед наших на корті з'явилась Даяна Ястремська. Дівчата провели на корті 2 години 7 хвилин. Українка не змогла стартувати з перемоги.

Варто побачити Тенісистка Наомі Осака запалила олімпійський вогонь: фото

Початок першої партії розпочався жахливо для обох тенісисток. Дівчата обмінялись люб'язностями та віддали гейми на своїх подачах – 1:1. У п'ятому геймі канадська представниця не лише відіграла брейк в українки, а й вийшла вперед у сеті – 3:2.

Перемогу у першому сеті Фернандес вже не впустила. Тенісистка з Канади взяла три гейми. Натомість віддавши Ястремській лише один гейм – 6:3.

Неймовірний камбек

У наступній партії українці довелось переломлювати хід зустрічі, щоб зрівнятись у рахунку за сетами. Партія розпочалась за ідентичним сценарієм першого сету. Дівчата знову віддали гейми на своїх подачах. Відзначимо, що у цій партії тенісистки віддали аж шість геймів на власних м'ячах.

Українка потужніше почала поводити себе на корті та змусила суперницю помилятись. Хоча початок сету був за суперницею, яка повела у рахунку 3:1. Даяна поступово відігравала брейки та взяла п'ять поспіль геймі. У підсумку – 3:6 рівний рахунок за сетами.

Легкий сет Фернандес

Доля путівки у наступний етап вирішувалось у третій партії, яка почалась для українки не найкраще. Даяна повела 0:40 та здавалось, що вже залишити стартовий гейм сету за собою. Але іспанська тенісистка відіграла три брейки та завдяки четвертому взяла гейм.

Лейла включилась у гру та просто знищувала українку на корті. Щось наче зламалось у грі Ястремської. Фернандес впевнено брала гейм за геймом та довела матч до логічного завершення – 6:0 перемога Фернандес.