У кращому випадку бій відбудеться в травні

Френк Уоррен, менеджер Джойса, заявив, що досі тривають перемовини з командою Усика. Він підтвердив, що на кону зустрічі Усика з Джойсом буде "тимчасовий" титул чемпіона WBO.

До теми Бій Усик – Джойс піде з молотка: яка вартість поєдинку

Це хороший бій, в цьому немає ніяких сумнівів. Це відмінна можливість для Джо. Завдяки перемозі над Даніелем Дюбуа він отримав цей поєдинок. Це може стати його великим моментом,
– сказав Уоррен.

Наприкінці січня Джойс повідомив, що бій з Усиком відбудеться у квітні. Та Олександр Красюк, промоутер Усика, спростував цю інформацію. Френк Уоррен також заявив, що квітень – це надто рано для бою.

Вже на наступному тижні почнеться березень. Вони не будуть готові. У кращому випадку бій відбудеться у травні,
– заявив промоутер.

З організацією поєдинку Усик – Джойс виникли проблеми. Команду Усика не влаштувала пропозиція сторони Джойса. За інформацією ЗМІ, доля поєдинку визначиться на промоутерських торгах.

Бій відтерміновують через фанатів?

  • Як повідомляє ВВС, британський прем’єр-міністр Борис Джонсон офіційно представив "дорожню карту" послаблення карантинних обмежень в Англії, яка передбачає чотири етапи.
  • У рамках третього етапу, який розпочнеться не раніше 17 травня, більшість обмежень на відкритому повітрі буде скасовано. Очікується, що відкриють стадіони.
  • Ймовірно, що бій Усика з Джойсом відбудеться у Великій Британії. Про це заявляв Джо Джойс. Тож існує ймовірність, що команди боксерів хочуть провести бій з глядачами, щоб отримати більший заробіток за вечір боксу.


Усик – Джойс / Інфографіка Спорт 24