Гол Маліновського допоміг Аталанті зіграти внічию з Ромою

Півзахисник Аталанти Руслан Маліновський забив гол у матчі 32-го туру Серії А з Ромою. Матч закінчився гольовою нічиєю.

Дивіться також Українка Лакійчук виборола "срібло" чемпіонату світу з боксу

На 26-й хвилині Маліновський з Сапатою обмінялися ролями в ході атаки. Гозенс отримав м'яч від колумбійця і прострілив в район воротарського. Маліновський чітко підставив ногу перед створом і відкрив рахунок у зустрічі.

Світоліна перемогла в 1/8 фіналу у Штутгарті

Еліна Світоліна 22 квітня в 1/8 фіналу у Штутгарті (Німеччина) зіграла проти німецької тенісистки Анджелік Кербер. Перша ракетка України здолала суперницю та вийшла у чвертьфінал7:6, 6:3.

В 1/4 фіналу Світоліна зустрінеться проти чешки Петри Квітової, яка посідає у рейтингу WTA високе 10 місце. Спекотний поєдинок відбудеться 23 квітня.

Шаран покине Олександрію після вильоту з Кубка України

Олександрія 21 квітня по пенальті поступилась Зорі у півфіналі Кубка України. Після матчу Володимир Шаран заявив, що цей сезон став останнім на чолі Олександрії.

Олександрії не вдалося виконати завдання та пробитися в єврокубки. Команда з однойменного міста у чемпіонаті йде на 7 місці, у її активі за 4 тури до завершення сезону УПЛ є 26 очок.

Тому контракти футболістів, у яких завершуються угоди, швидше за все пролонговані не будуть. Влітку 2021 року термін угод завершується відразу у декількох лідерів команди.