Експертна комісія НОК України розглянула досягнення українських спортсменів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах програми та визначила найкращих атлетів вересня у 2023 році. Переможцями своїх номінацій у першому місяці осені стали медалісти чемпіонату світу.

Переможці запалили у вересні на повну

Почесне звання "Найкраща спортсменка вересня 2023 року" отримала Каміла Конотоп. Вихованка Валерія Нікуліна здобула одразу три медалі на чемпіонаті світу в Саудівській Аравії. Вона стала віцечемпіонкою світу за сумою двоборства у ваговій категорії до 59 кілограм, а також здобула срібло у ривку та бронзу в поштовху. Її наставник став найкращим тренером місяця.

Найкращим юним атлетом вересня став плавець Олександр Желтяков. У вересні він став дворазовим чемпіоном світу серед юніорів на дистанціях 100 та 200 метрів на спині, а також встановив дорослий та юніорський рекорди України на дистанції 50 метрів, ставши першим українцем в історії, якому вдалося виплисти з 25 секунд. Олександр Кулик при цьому став найкращим тренером юного спортсмена вересня 2023 року.

Також під час нагородження сталася ще одна приємна подія. Окрім визнання за успіхи у вересні, Каміла Конотоп отримала престижне посвідчення, їй присвоєно звання "Заслужений майстер спорту України".