Вогняний бій без Мбаппе: онлайн-трансляція матчу Нідерланди – Франція на Євро-2024

21 червня 2024, 23:24

Збірні Нідерландів та Франції зіграють на чемпіонаті Європи 21 червня 2024. Трансляцію гри у Лейпцигу можна дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У п'ятницю, 21 червня, на Євро-2024 пройдуть матчі другого туру в групі D. Центральною стане зустріч у Лейпцигу, де збірна Нідерландів протистоятиме Франції, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Битва за перше місце

Обидві збірні вважались явними фаворитами групи D. Проте перші матчі завдали чимало проблем нідерландцям та французам. Підопічні Кумана змогли вирвати перемогу над Польщею лише в самому кінці зустрічі.

Франції ж на допомогу взагалі пройшов автогол Австрії, самі підопічні Дешама не змогли забити супернику. Тим не менш, все одно саме Нідерланди та Франція є головними претендентами на перше місце.

Де-факто обидві команди вже вийдуть у плей-оф, якщо зіграють внічию одна з одною. Втім переможець квартету отримає потенційно слабшого суперника в 1/8 фіналу, тож мотивація у зустрічі достатня.

На папері склад та гра Франції вражають більше, саме її називають невеличким фаворитом у бою з голандцями. Проте у першому турі "Ле Бле" втратили Мбаппе, якому розбили носа. Кіліан точно пропустить ігри групової стадії.

Також під питанням і участь Жиру, Чуамені та Саліба, що змусить Дешама застосувати ротацію. У свою чергу Куман зможе розраховувати на всіх гравців із заявки. Всі найголовніші втрати Нідерланди пережили ще перед початком Євро.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Нідерланди – Франція користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Нідерланди – Франція. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

НІДЕРЛАНДИ – ФРАНЦІЯ

Нідерланди: Фербрюгген – Думфріс, де Врей, ван Дейк, Аке – Схаутен, Рейндерс, – Фрімпонг, Гакпо, Сімонс – Депай.

Франція: Меньян – Кунде, Упамекано, Саліба, Тео Ернандес – Канте, Чуамені, Рабьо – Дембеле, Тюрам, Грізманн.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Нідерланди та Франція розписали першу на цьому Євро нічию. Польща достроково вилетіла з турніру.

90+2 хвилина

Франція притисла суперника біля воріт, але Канте пробив неточно.

90 хвилина

Суддя додав 5 хвилин.

88 хвилина

Рабьо красиво вибіг в атаку, але його простріл не знайшов адресата.

86 хвилина

Обидві команди намагаються організувати вирішальний штурм, але м'яч поки в центрі поля літає.

83 хвилина

Вегхорст намагався вивести Гакпо на "рандеву" із Меньяном, але Коді не зрозумів партнера по команді.

79 хвилина

Джокер Кумана в грі. Вегхорст замінив Депая.

77 хвилина

Дві заміни у Франції. Коман та Жиру вийшли замість Дембеле та Тюрама.

74 хвилина

Три заміни від Кумана. Схаутен, Фрімпонг та Сімонс залишили поле, замість них зайшли Веерман, Вейналдум та Гертрейда.

71 хвилина

Забивають все ж голандці. Сімонс зіграв на добиванні після удару Депая та сейву Меньяна. Втім Гакпо був у офсайді та заважав кіперу побачити момент удару. Після перегляду VAR Майкл Олівер скасував гол.

68 хвилина

Франція все більше тисне. Дембеле завдав непоганого удару вище воріт.

66 хвилина

Дуже круту комбінацію розіграли Тюрам, Канте та Грізманн. Останній не влучив нормально по м'ячу в парі метрів від воріт.

64 хвилина

Чуамені бив головою після подачі з флангу.

61 хвилина

Постріл низом від Тюрама. Поруч зі стійкою.

59 хвилина

Авантюрний удар від Чуамені. Настільки, що м'яч полетів в аут.

57 хвилина

Рабьо відгукнувся на подачу Дембеле, але пробив у захисника.

55 хвилина

Сімонс заробив небезпечний стандарт, але Депай пробив у стінку.

52 хвилина

Удар Дембеле заблокували захисники нідерландців.

49 хвилина

Дембеле втік від Фрімпонга, але не розрахував відстань і поле завершилось.

Початок другого тайму

Команди на полі. Гра поновлена!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва! Матч насичений моментами, але поки без голів.

45 хвилина

Одну хвилину компенсував рефері.

43 хвилина

Удар головою від Грізманна не став проблемою для Фербрюггена.

42 хвилина

Франція притисла нідерландців та намагається нагнітати біля воріт Фербрюггена.

38 хвилина

Сімонс бив технічно, але слабо. Не проблема для Меньяна.

35 хвилина

Фрімпонг обікрав суперника та втік на ударну позицію. Постріл Джеремі був накритий захисниками.

32 хвилина

Схаутен збив Грізманна під час контратаки французів та отримав жовту картку.

29 хвилина

Який момент у Тюрама! Нападник Інтера відкрився під крос та втік на "побачення" із Фербрюггеном, але удар Маркуса прийшовся вище воріт.

27 хвилина

Нідерланди організували круту контратаку, але Гакпо та Депай непорозумілись під час останнього пасу.

24 хвилина

Думфріс відгукнувся на подачу Депая зі стандарту, але удар вийшов неточним.

21 хвилина

Невдалий кутовий від Грізманна.

18 хвилина

Ефектний удар від Гакпо парирує Меньян.

16 хвилина

Два поспіль супермомента у Грізманна. Спочатку Антуан не влучив по м'ячу перед порожніми воротами. А за півхвилини форвард Атлетіко трохи неточно пробив після пасу від Канте.

14 хвилина

Грізманн не дотягнувся до подачі від Кунде.

10 хвилина

Депая двічі виводили на ударну позицію, але Мемфісу не вдавалось приборкати м'яч.

8 хвилина

М'яч у французів. Гра дещо заспокоїлась після ураганного початку.

5 хвилина

Непоганий дальній удар від Грізманна. Фербрюгген не без проблем виконав сейв.

2 хвилина

Одразу момент у Нідерландів! Фрімпонг втік від Ернандеса та вибіг сам на сам із воротарем. Меньян врятував Францію.

Початок матчу

Гра у Лейпцигу стартувала!

Команди вже на полі!

Нідерланди та Франція відіграли 30 очних матчів за всю історію. Перевага на боці "Ле Бле":