Гвоздик: Пробувати нікому не раджу

Гвоздик розповів, що з 2014 року проживає у Каліфорнії (США), де неодноразово пробував "легкі наркотики". Боксер заявив, що нормально ставиться до таких наркотичних засобів.

Це цікаво Анатолій Ломаченко найвеличніший, – тренер Берінчика

Спортсмени також люди. Тобто, проблеми виникають тоді, коли люди починають використовувати надмірно. Чи це зло? Так напевно. Пробувати нікому не раджу. Хоча, чесно кажучи, стан не такий уже й поганий. Але мені здається, що для багатьох це якась сходинка далі. Важко знайти той момент якоїсь поміркованості,
– заявив Олександр.

Боксер висловив думку, що у США, де "легкі наркотики" легалізовано, під їх дією ніхто нікого не вбиває.

"Одна розумна людина розповіла, як подолати наркотики — це зробити їх доступними та найменш шкідливими. Я не знаю, наскільки це правильно, але в США, де це легально, на мою думку, у цьому стані ніхто нікого не вбиває. Я говорю про легкі наркотики, у цьому випадку про марихуану", – зазначив ексчемпіон.

Дивіться також Нокаути Ломаченка та Ф'юрі визнано найкращими у 2021 році: відеопідбірка

Гвоздик зізнався, що має можливість спробувати більш важкі наркотики. Однак не радить пробувати, адже, на думку боксера, мозок людини запам'ятає цей стан.

"І рано чи пізно вам захочеться повторити це. Я можу провести паралель. Візьмемо Північну Корею. Там, до речі, марихуана теж дозволена, а алкоголь заборонений. Але це не до цього. Я до того, що люди живуть у відносній ізоляції. Щасливі вони чи ні? Я не думаю, що вони дуже нещасні, тому що вони не знають альтернативи.

Ото кажуть, було добре в СРСР. Якби зараз з розумінням розкоші, яке є сьогодні, нас би перемістили в той "щасливий Союз", то ми б там вили просто.

Тому зараз наш мозок вже знає багато інших речей. Подібна схема і з наркотиками. Ви повинні бути сильною людиною, напевно, щоб вміти це або дозувати, або не потрапити на цей гачок, тому що це цікаво, це весело, це нове відчуття. Але організм їх хотітиме", – розповів колишній боксер.

До слова Він же не вийшов з прапором Росії, – Гвоздик про Ломаченка

Гвоздик: Понюхати кокаїн – це, в принципі, як у нас покурити трави

Олександр порівняв ставлення до вживання алкоголю і наркотиків в Україні та США. Гвоздик вважає, що алкоголь набагато важчий за наркотик.

Якщо випити щось у нашому суспільстві сприймається нормально, хоча я вважаю, що алкоголь набагато важчий за наркотик, ніж марихуана, а курнути трави – це вже типу як на наступному рівні, ти вже типу наркоман, то у США, у Каліфорнії, зокрема, покурити – це як у нас випити. А ось понюхати кокаїн – це, в принципі, як у нас покурити трави, по сприйняттю людей,
– зазначив харків'янин.

Він додав, що ніколи в житті не пробував кокаїн. За словами боксера, він відмовляється від цього, адже припускає, що йому сподобається.

На завершення Гвоздик розповів, що через алкоголь померла його мама.

"Алкоголь я у своїй сім'ї спостерігав. У мене матері вже через це в живих немає. Наркотики, дякувати Богу, це минуло. Серед друзів, серед близьких таких друзів немає. А загалом я ж, як ви кажете, медійна людина, хоча себе такою не відчуваю.

Але прикладів дуже багато. Не хочеться робити сенсацію якусь, або скандал, але є люди, так скажімо, досить дуже високопоставлені, де ця проблема простежується. Хто зрозумів, той здогадається", – резюмував Гвоздик.