Кривдник Джошуа може допомогти британцю

Після поразки Усику у вересні 2021 року Джошуа вирішив змінити тренера й відправився у турне на пошуки нового наставника. Допомогу британцю пропонували Фредді Роуч та навіть "Залізний" Майк Тайсон.

Дивіться також Цигани його захопили, – Усик обіцяє відібрати титул WBC у Ф'юрі: кумедне відео

Едді Рейносо, який у 2019 році допоміг Енді Руїсу завдати першої поразка в кар'єрі Джошуа, запевнив, що готовий співпрацювати з будь-ким.

Він повідомив, що вже спілкувався з наступним суперником Усика та промоутером Едді Хірном.

Я спілкувався з Джошуа та Едді Хірном, щоб побачити, що може бути зроблено. Подивимося, як воно буде. Я б із задоволенням попрацював із Джошуа. Чому ні? Моя робота – тренувати бійців, і я подивлюся, чи зможу зробити так, щоби це спрацювало,
– заявив фахівець.

Ймовірний тренер Джошуа звернув увагу на проблеми британського боксера.

"Я думаю, йому потрібно більше працювати з дистанції і більше комбінувати. У нього багато добрих якостей, багато добрих фізичних якостей, але він ними не користується", – сказав Рейносо.

Також він запевнив, що немає ніякого конфлікту інтересів у тому, що він тренує Енді Руїса і може працювати з Джошуа.

Реванш Усик – Джошуа: останні новини

  • Після фіаско у першому бою Джошуа заявив про реванш з Усиком. У контракті на перший поєдинок реванш був передбачений тільки для Джошуа.
  • Очікувалося, що боксери зустрінуться у квітні 2022 року, проте дату бою досі не оголосили. Швидше за все, поєдинок відбудеться у Великій Британії або в одній з країн Близького Сходу.
  • За попередньою інформацією, бій відбудеться наприкінці весни або в перший тиждень літа. Третього поєдинку між боксерами не буде.