Ще один претендент на українця

Клубом, який зацікавився 23-річним українським голкіпером, став Вест Хем. Нещодавно англійський клуб лише попрощався з іншим українцем Андрієм Ярмоленком. Тепер у команді може з'явитись новий представник із України.

Цікаво прочитати В одній компанії з Шевченком: Лунін здійняв над головою трофей Ліги чемпіонів

У сезоні, що минув, ворота "молотобійців" захищав досвідчений Лукаш Фаб'янські. Також у рамку володінь вставав Альфонс Ареола, який був в оренді із ПСЖ. Наразі невідомо, чи збереже Вест Хем своїх голкіперів, тому серйозно розглядає підсилення цієї позиції на полі.

Андрій Лунін ще раніше заявляв, що хоче покинути Реал через брак ігрової практики. Українець ніяк не може виграти конкуренцію за місце у рамці воріт у неймовірного Тібо Куртуа. Ми усі добре побачили це у фіналі Ліги чемпіонів, коли бельгієць тягнув усе, що летіло у сторону його воріт.

Якщо український воротар розпочне новий сезон в іншій команді, то це буде вже четверта оренда для нього після переходу у "Королівський клуб". До цього виступав за Леганес, Вальядолід та Ов'єдо. Якраз у складі останнього провів найкращий період в Іспанії.

За повідомленнями ЗМІ, Луніним цікавляться Вільярреал та Еспаньйол.

Як минув сезон для Луніна у Реалі

• Провів хорошу оренду в Ов'єдо та у 2020-му повернувся у Реал, який вже не покидав.
  • У сезоні-2021/2022 провів лише чотири поєдинки, у яких пропустив 4 голи.
  • Є у цьому всьому позитив. Лунін дебютував у складі "вершкових" в іспанській Ла Лізі. Сталось це у мадридському дербі проти Атлетіко. Андрій пропустив із пенальті від Янніка Карраско, а "матрацники" мінімально обіграли Реал (1:0).
  • В іспанському чемпіонаті Лунін провів ще одним матч – проти Кадіса. У передостанньому турі ліги український голкіпер потягнув 11-метровий та став героєм поєдинку. Лунін врятував команду від поразки – 1:1.
  • Ще дві зустрічі українець відіграв у Кубку Іспанії, у яких Реал відсвяткував дві перемоги.
  • Лунін здобув свій четвертий титул за період кар'єри у мадридському клубі. Сталось це після перемоги у Лізі чемпіонів-2021/2022.