У 2018 році Лопес-старший сидів у вестибюлі одного з готелів. Побачивши Ломаченка, який проходив поруч, батько Лопеса привітався з українцем та запитався, як у нього справи. Американський тренер хотів потиснути руку Василь, а той проігнорував і пішов далі. Про це розповів Лопес-старший у ефірі програми "Blood, Sweat And Tears".

До теми: Ломаченко недооцінює мене: Лопес про те, як збирається перемогти українця

Конфлікт між Ломаченком та Лопесом-старшим

"Я виріс на вулиці та знаю, коли ти комусь не подобаєшся. Тому я просто розвернувся, підійшов до нього та сказав: "Ей, хлопче, знаєш що? Ми захопимо твоє шоу, а згодом мій син повернеться, щоб зламати тобі шию", – заявив Лопес-старший.

За словами батька Теофімо, Ломаченку не сподобалось те, як звернувся до нього американець. Він сприйняв таке звернення дуже особисто. Тому Лопес теж всі слова українця буде сприйняти лише особисто. Саме після цього випадку і розпочалась "війна" між Лопесом та Ломаченком.

Версія ж Ломаченка є трохи іншою. На думку українця, батько Лопеса був трохи п'яним, коли розмовляв із ним. Йому не сподобалась реакція українця, тоді він впритул підійшов до Лопеса та сказав гучну фразу. після цього друзі Лопеса-старшого вивели його з вестибюля.

Ломаченко заявив, коли вийде на ринг проти Лопеса-молодшого, то буде прокручувати у голові цей момент з його батьком.

  • Цікавим нюансом контракту поєдинку є те, що в угоді немає пункту про бій-реванш. Втім, за словами керівника промоутерської компанії Top Rank Боба Арума, якщо боксери захочуть вийти один проти одного знову, то реванш може відбутись.
  • Поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу запланований на 17 жовтня і повинен відбутися у MGM Grand у Лас-Вегасі (США). В Україні бій між Ломаченком та Лопесом ексклюзивно покаже платформа Megogo.
  • Також може відбутись за мінімальної кількості глядачів. Влада штату Невада послабили обмеження і дозволили збирати на заходах до 250 осіб. Top Rank вже виклав офіційний трейлер бою між Ломаченком та Лопесом.