Мірча Луческу може стати головним тренером Аль-Насра. Проте румунський фахівець не дуже зацікавлений у робота в Саудівській Аравії.

Варте уваги Один мільярд зарплатні, як предмет спокуси: Мессі прийняв рішення щодо пропозиції Аль-Хілаля

Не в тому віці

Аль-Наср, за який виступає зірковий Кріштіану Роналду, перебуває в активному пошуку нового наставника. Саудівський колектив по ходу сезону звільнив француза Руді Гарсію. На його місце прийшов новий тренер Дінко Єлічіч, який уже мав також мінімальний конфлікт зі зверхнім португальцем. Новоспечений наставник у команді перебуває тимчасово, а Аль-Наср уже зробив пропозицію очільнику київського Динамо Мірчі Луческу.

Керівництво Саудівського колективу вважає румунського фахівця досвідченим та авторитетним, тому він мав би підійти з певної сторони примхливому Аль-Насру. До того ж, скоріше за все, Луческу не буде продовжувати співпрацю зі столичним клубом – кінець сезону Мірча провів на лікарняному, а його місце на тренерському містку зайняв його асистент Олександр Шовковський. Також на пост головного коуча Динамо сватають чемпіона Польщі та Ігоря Костюка.

Та от Луческу навряд-чи погодиться очолити Аль-Наср. Румунському фахівцеві не до вподоби погодні умови у Саудівській Аравії, а також Мірчі не імпонує перебувати далеко від дому. Проте найближчим часом Луческу проведе зустріч з президентом "біло-синіх" Ігорем Суркісом для вирішення стратегічних питань на наступний сезон.

Скандальний португалець у Саудівській Аравії

  • Кріштіану Роналду перебрався до Аль-Айна після того, як він дав скандальне інтерв'ю щодо його перебування у Манчестер Юнайтед. Англійський колектив розірвав контракт з Кріштіану, проте жоден європейський колектив не бажав співпрацювати з португальцем. Так Роналду і опинився у Саудівській Аравії, аби взяти паузу у своїй кар'єрі.
  • Португалець отримує у Аль-Айні близько 200 мільйонів євро на рік.
  • Ходять чутки, що Кріштіану може повернутися у Європу за умови, якщо Ньюкасл вийде до Ліги чемпіонів. Тоді Роналду і зіграє на найвищому рівні у стані "сорок".
  • За новий колектив Кріштіану провів 13 матчів, в яких забив 11 голів та віддав 2 асиста.
  • Саудівський клуб Аль-Фейха уже встиг висміяти Роналду за його високомірність. Португалець на підвищених тонах говорив у сторону гравців суперника та представників клуба, за що Аль-Фейха і кепкувала з Крішітану.
  • Також Роналду могли депортувати з країни. Зірковому португальці не сподобалося відношення фанатів, які вигукували: "Мессі, Мессі", тому він вирішив продемонструвати непристойний жест, взявшись за свої геніталії. За це Кріштіану міг добряче поплатитись.