Аль-Наср, за який виступає багаторазовий володар "Золотого м'яча", не зміг переграти середняка чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Фейха (0:0). Кріштіану Роналду після матчу продемонстрував не спортивну поведінку.

Варте уваги Відмовився тиснути руку та відштовхнув тренера: 50-мільйонний новачок Ньюкасла вередує – відео

Капризний португалець

Результат матчу не сподобався португальській зірці, тому він вирішив у всій красі продемонструвати своє невдоволення. Спершу Роналду на підвищених тонах поспілкувався з гравцями протилежної команди. Згодом Кріштіану насмілився "закрити рот" одному з представників Аль-Фейха, викрикнувши у його сторону "заткнись".

Відео обурливої поведінки Крішітану Роналду:

Середняк чемпіонату Саудівської Аравії вирішив запропонувати свою відповідь нахабному португальцю. Аль-Фейха опублікував знамените фото Роналду і Мессі за грою в шахи. Тільки цього разу замість аргентинця саудівський колектив підставив обличчя капітана команди Самі Аль-Хайбарі. Аль-Фейха підписав фото у саркастичному стилі, поглузувавши з Роналду: "Шах і мат".

Самі Аль-Хайбарі та Кріштіану Роналду / твітер Аль-Фейха

Португалець у Саудівській Аравії

  • Кріштіану Роналду перебрався до Аль-Айна після того, як він дав скандальне інтерв'ю щодо його перебування у Манчестер Юнайтед. Англійський колектив розірвав контракт з Кріштіану, проте жоден європейський колектив не бажав співпрацювати з португальцем. Так Роналду і опинився у Саудівській Аравії, аби взяти паузу у своїй кар'єрі.
  • Португалець отримує у Аль-Айні близько 200 мільйонів євро на рік.
  • Ходять чутки, що Кріштіану може повернутися у Європу за умови, якщо Ньюкасл вийде до Ліги чемпіонів. Тоді Роналду і зіграє на найвищому рівні у стані "сорок".
  • За новий колектив Кріштіану провів 10 матчів, в яких забив 11 голів та віддав 1 асист.