Михайло Мудрик вирішував долю вболівальника, який засліпив його лазером. Останнє слово залишалось саме за українцем.

Варте уваги М'яч став переможним: українець забив дебютний гол за Боруссію Дортмунд – святкове відео

Відповів добром

В одному із торішніх поєдинків в рамках Англійської Прем'єр-ліги Михайло Мудрик, якому дуже складно дався період адаптації у "Туманному Альбіоні", потрапив під особливо шалену хвилю хейту. Сталося це у матчі проти Арсенала у лондонському дербі. "Каноніри" впевнено перемогли у тому матчі із рахунком 3:1. Українець з'явився на полі на 71-ій хвилині і тоді фани "гармашів" продемонстрували усю свою "любов" до вінгера, який так і не перейшов у їхній улюблений клуб.

Вони освистували кожну його дію, кожен дотик до м'яча, а деякі навіть намагалися завдати шкоди Мудрику. Один із вболівальників Арсенала світив лазером в очі Михайлу під час поєдинку. Після фінального свистка фаната-грубіяна заарештували та відвезли до відділення тамтешньої поліції. Саме українцеві довелося вирішувати долю неслухняного вболівальника. Вінгер у свою чергу вирішив врятувати кривдника від в'язниці.

Коли він сидів у ізоляторі, мені дзвонили та питали: "Що робити? Ти зараз вирішуєш, що робити стосовно нього". Чи його посадити, може, на місяць, щось таке. Я сказав: "Та можете його просто відпустити". Просто так вирішив, нехай відпускають,
– сказав Мудрик.

Мудрик

Фанат засліпив Михайла / ФК Челсі

Нагадаємо, що Михайло Мудрик класно провів передсезонну підготовку. Український вінгер відзначився шикарним дебютним голом у футболці Челсі, хоча й не у офіційному матчі. До того ж талановитий футболіст міг вирвати перемогу для "аристократів" у стартовому турі Англійської Прем'єр-ліги у поєдинку проти Ліверпуля.