За повідомленням журналіста Єруна Стекеленбурга, Арсенал вдарив по руках із Шахтарем щодо трансферу Михайла Мудрика. Попереду на футболіста чекає медичне обстеження у Лондоні та останні деталі перед підписанням контракту з "канонірами".

До теми Шахтар провів зустрічі у Лондоні з потенційними покупцями: Мудрик вже в очікуванні

Правда чи брехня

Представник ЗМІ навіть назвав дату, коли Мудрик приєднався до лондонського клубу – 4 січня. Новий 2023 рік може принести новий виклик у кар'єрі Михайла. Незабаром побачимо, чи буде ця інформація не черговим фейком чи чутками.

Адже з кожним днем з'являється все більше чуток навколо можливого переїзду Мудрика на "Емірейтс".

Мудрик близький до переїзду у Лондон

  • Раніше Шахтар мав зустріч у Лондоні одразу з чотирма потенційними покупцями на своїх футболістів. В основному мова йшла про лівого вінгера донеччан.
  • В інтерв'ю Мудрик розповідав, що влітку мав діалоги з тренерами трьох клубів. Але жодна розмова не закінчилась трансфером.
  • Цікаво, якщо це правда, то на якій сумі зупинились сторони. Шахтар неодноразово порівнював перехід Михайла з 100-мільйонними трансферами. Але сам футболіст був шокований такими заявами.За оновленими даними Transfermarkt, вартість Мудрика складає 40 мільйонів євро. Це дозволило стати Михайлу найдорожчим гравцем в історії УПЛ.
  • Відзначимо, що після переходу Мудрика в Арсенал у "канонірів" буде повністю українізований лівий фланг. Адже у захисті на цій бровці грає Олександр Зінченко, який нещодавно відновився від травми.