Як повідомляє видання AS, 24-річна футболістка не захотіла вшановувати пам'ять Дієго Марадони. Такий випадок став першим після смерті аргентинця.

Варто побачити В Аргентині футболісти створили яскраве шоу у пам'ять про Марадону: відео

Протест футболістки

Хвилиною мовчання розпочинаються футбольні матчі по всьому світу. Футболістка дізналась про таку акцію перед матчем. Вийшовши на поле Паула Дапена неочікувано для всіх демонстративно повернулась спиною та присіла на газон. Більше жодна з гравчинь не повторила такого вчинку.

Після поєдинку гравчиня пояснила своє рішення та публічно назвала Марадону ґвалтівником та педофілом.

Як тільки я дізналася, що буде акція, я відмовилася дотримуватися хвилини мовчання в пам'ять про ґвалтівника, педофіла і про того, хто ображав жінок,
– заявила Дапена.

"Ми не вшановували пам'ять хвилиною мовчання жертв насильства. Так що очевидно, що я не побажала робити це в пам'ять про ґвалтівника", – підсумувала футболістка.

Матч завершився нищівною поразкою "Віахес Інтерріас" 10:0.

  • Дієго Марадона помер 25-го листопада. Причиною смерті став гострий набряк легень, викликаний загостренням хронічної серцевої недостатності.
  • На прощання з аргентинцем у президентський палац прийшло до одного мільйона прихильників. Церемонія повинна була відбувати 48 годин, але через сутички біля будівлі родичі футболіста вирішили достроково завершити прощання.
  • Похоронили 60-річного Марадону поруч з батьками на кладовищі Bella Vista неподалік Буенос-Айреса.
  • У матчі проти "Осасуни" аргентинець Лео Мессі забив красивий гол, який присвятив Марадоні, саме з ним найбільше порівнюють Ліонеля.
  • Прокуратура Аргентини висунула звинувачення у справі про смерть футболіста Дієго Марадони його особистому лікарю, 39-річному Леопольдо Луці.