Українка побореться із трьома конкурентками за цю нагороду. European Athletics відкрила голосування за найкращу легкоатлетку.

Читайте також: Бех-Романчук виграла чергові змагання

Список претенденток

  • Швейцарська спринтерка Айла дель Понте
  • Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх
  • Британка Лаура Муїр, що спеціалізується на бігові на 1000 м
  • Нідерландка Надін Віссер (біг на 100 м з бар'єрами).

Як розпочала сезон Ярослава Магучіх

Магучіх стала переможницею етапу Діамантової ліги у Монако. Найсильнішою конкуренткою для Магучіх була інша українка Юлія Левченко. Обидвом українкам підкорилась висота 1,98 м. Але Магучіх використала меншу кількість спроб для цього, ніж Левченко, тому вийшла переможницею у цьому протистоянні. На жаль, стрибнути на висоту 2,01 дівчатам не вдалось.

Магучіх піднялась на другу сходинку п'єдесталу на турнірі "Меморіал Ірени Шевінської" в Бидгощі. Легкоатлетка показала висоту 1,97 м. Знову ж таки суперницею стала Левченко, яка змогла випередити Ярославу. Магучіх планку на висоті 2 м не здолала, а Левченко з третьої спроби з завданням впоралася.

У Стокгольмі обидві українки знову залишили позаду інших суперниць. Магучіх та Левченко подолали висоту в 1,98 м. Ярослава зробила це з першої спроби, а Левченко знадобилося три підходи. Після цього вони почали брати висоту в 2 м. Її лише з третьої спроби подолала Магучіх, а Левченко так і не змогла. Згодом Ярослава намагалася взяти висоту в 2,03 м. Але три спроби виявилися невдалими.