У 2023 році Ярослава Магучіх виграла всі головні старти сезону. Вона тріумфувала на чемпіонаті Європи у приміщенні, чемпіонаті світу з легкої атлетики та Діамантовій лізі, пише 24 Канал.

Читайте також Кожен має наближати перемогу: Магучіх розповіла, чим допомагає Україні у війні проти Росії

Магучіх ставить максимальні цілі

Найпрестижніший комерційний турнір Ярослава виграла вдруге поспіль, що зробило її унікальною рекордменкою серед українців – Магучіх стала єдиною тріумфаторкою цих змагань, яка має більше однієї підсумкової перемоги в Суперфіналі.

Ярослава дуже часто інтригує журналістів перед змаганнями, говорячи про те, що спробує знову здивувати своїм виступом та навіть зазіхнути на абсолютний рекорд. Українка розповіла, що дійсно ставить собі таку мету.

Це план на мою кар'єру. Така висока планка, але ми до неї тренуємося, намагаємося десь щось покращити та показувати результат, але насправді все одно, я вважаю, що показую результат. Уже три роки, як тримаю цю планку на результаті 2 метри та трішечки вище.

Тому я думаю, що все можливо, дуже віриться, дуже хочеться вписати ім'я в історію легкої атлетики і залишитися там,
– сказала спортсменка.

Зазначимо, що 22-річна українка під час сезону-2023 зробила багато вдалих спроб на елітній висоті 2 метри й більше. За цим показником вона уже увійшла до топ-10 в історії.