Не залишилися осторонь і спортсмени. Багато атлетів на міжнародних майданчиках, де вони є впізнаваними, стали голосом України й активно розповсюджують правду про події в рідній країні, є ті, хто з головою пірнув у волонтерську діяльність. Також тисячі спортсменів взяли зброю до рук, щоб боронити Батьківщину на лінії зіткнення, на жаль, велика кількість з них віддала за це найбільшу ціну – своє життя, пише 24 Канал.

До теми Стали янголами спорту: скільки українських спортсменів загинуло за час війни

Кожен українець має допомагати країні перемогти у війні

Про свою роль у цій війні та діяльність, якою займається для пришвидшення перемоги України, розповіла титулована легкоатлетка Ярослава Магучіх. Вона заявила, що українці не мають права втомлюватися та зобов'язані кожен зробити свій маленький вклад у великий спільний тріумф.

Я особисто, зараз долучаюсь до зборів, допомагаю волонтерам і не розумію людей, які зовсім цього не роблять. І потім ще щось говорять, що довго війна триває. Зараз кожен українець має допомагати, чим може.

На другий рік війни волонтери багато розповідають, що люди вже втомилися, і не так активно допомагають, не так багато донатять, але продовжувати допомагати треба та робити нас ближчими на крок до нашої перемоги,
– заявила стрибунка.

Читайте також У нас стільки дітей загинуло від ракетних атак, – Магучіх різко відповіла главі МОК Томасу Баху

Нагадаємо, що, завдяки своїм успішним виступам у 2023 році, Ярослава Магучіх змогла надихнути партнерів України на додаткову допомогу. Естонія передала нашій країні робота-сапера, якого назвала ім'ям української чемпіонки після її перемоги на чемпіонаті світу.