Ломаченко прибув до США

Український боксер розпочне тренувальний табір у Південній Каліфорнії. Раніше повідомлявся, що Василь може вийти на ринг 22 жовтня.

Читайте також Ломаченко опублікував другу частину скандального інтерв’ю митрополита упц мп

Однак, хто стане майбутнім суперником Ломаченка наразі не відомо. Промоутер українця Боб Арум зазначав, що вони прагнуть провести бій з Шакуром Стівенсоном, але спершу українець має "розігрітися" на комусь іншому. Тому ця зустріч може відбутися на початку 2023 року.

Ломаченко прибув до США / Фото Boxing Scene

Василь виїхав з України / Фото Boxing Scene

Служба в ЗСУ та мовчання про війну

Після початку повномасштабного вторгнення росії Ломаченко вступив до територіальної оборони Білгород-Дністровського та відмовився від поєдинку з Джорджем Камбососом-молодшим.

Спортивні діячі повідомляли, що Василь захищав країну у лавах ЗСУ. Однак сам боксер жодним чином не прокоментував російську агресію.

Останні публікації боксера в соцмережах відверто кажучи – дивують. Він поширив відео зі скандальним митрополитом Запорізьким та Мелітопольським Лукою.

Заяви священнослужителя є повним абсурдом. На його думку, причиною війни став гріх – гріх гордині, гріх влади, і що людство розслабилося і забуло про Бога. Раніше Лука згадував, що останньою краплею, яка спровокувала напад, став парад ЛГБТ у Києві.