Арум: Сподіваюся, зможемо знайти того, хто поверне Ломаченка

Промоутер українського боксера Боб Арум пролив світло на майбутнє Ломаченка. За його словами Василь може повернутися на ринг вже цього жовтня.

До теми Непереможений чемпіон світу націлився на Ломаченка

Хто все ж таки стане майбутнім суперником наразі не відомо. Промоутер Ломаченка наразі вирішує це питання.

"Я не можу говорити за (Раяна) Гарсію, очевидно, він в Golden Boy (промоушен Оскара Де Ла Хойї). Ми з ними нічого не обговорювали.

Сподіваюся, зможемо знайти того, хто поверне Ломаченка в дію у нашій власній стайні. Якщо все буде нормально, то він отримає відпустку від української армії і ми можемо організувати бій для Ломаченка в жовтні, а потім наступного року є багато варіантів для нього", – сказав фахівець.

Проте на початку 2023-го Ломаченко може зустрітися на ринзі з Шакуром Стівенсоном. За словами Арума, обидва боксери прагнуть цього поєдинку.

Є один бій, який обов'язково треба провести. Можливо він стане не наступним для обох хлопців, але, ймовірно, наступного року буде бій, від якого всі помруть – поєдинок Шакура Стівенсона та Ломаченка. Обидва хлопці хочуть цього бою,
– сказав Арум.

Що відомо про Стівенсона

  • Стівенсон – чемпіон WBO та WBC у другій напівлегкій вазі.
  • 25-річний боксер здобув 18 перемог на професійному ринзі, 9 з них закінчилися нокаутом.
  • На рахунку Ломаченка 16 перемог (11 – нокаутом) і 2 поразки на професійному ринзі. Востаннє він виходив на ринг 12 грудня. Українець переміг ганця Річарда Коммі та завоював пояс інтерконтинентального чемпіона за версією WBO.