Красюк: Ломаченко перебуває в ЗСУ з початку війни

Промоутер Олександра Усика Олександр Красюк прокоментував мовчання Василя Ломаченка після повномасштабного вторгнення російської армії. Він наголосив, що йому не зрозуміло, чому боксер ніяк не висловлюється, хоча сам він перебуває в ЗСУ.

Варте уваги Анонсовано дату повернення Василя Ломаченка на ринг

Багато людей спекулюють на тему Василя Ломаченка, його позиції, яку він, на жаль, незрозуміло чому, не висловлює публічно, хоча сам перебуває в ЗСУ з початку війни. Він скасував свій поєдинок із Камбососом. Я не можу надто багато говорити на цю тему, але я точно знаю, що це так,
– сказав промоутер.

Проте фахівець не сумнівається у проукраїнській позиції Ломаченка. Він зазначив, що боксер не вступав би до лав ЗСУ, якби не підтримував Україну.

"Так, мені незрозуміло, чому він її не висловлює. Я не можу цього сказати. Я не розумію. Я з ним не спілкуюся так часто, але дуже часто розмовляю з його менеджером, і знаю точно, що відбувається і як саме відбувається, і яку саме позицію займає Василь.

Настане час, можливо, він сам її висловить, або якось обставини так складуться. Але чи може людина, яка має інші погляди, добровільно йти до ЗСУ, щоби захищати свою батьківщину? Не знаю", – додав Красюк.

Що відомо про позицію Ломаченка

  • У перші дні повномасштабної російсько-української війни боксер вступив до лав територіальної оборони рідного Білгород-Дніпровського. Згодом з'явилася інформація про те, що він захищає Україну у лавах ЗСУ.
  • Проте про саму ж війну спортсмен не говорить та зберігає мовчання. Через це його критикують шанувальники.
  • Колишній чемпіон світу В'ячеслав Сенченко наголосив, що йому не зрозуміла позиція Василя Ломаченка, оскільки він продовжує мовчати про війну в рідній країні.
  • Боксера розкритикував політтехнолог Володимир Петров, він заявив, що Ломаченко є прихильником "русского міра".
  • Такої ж думки й білоруський футбольний фанат Ігор Янков (позивний Янкі), який воює за Україну в лавах добровольчого батальйону ЗСУ.
  • Віцепрезидентка Ліги професійного боксу України Аліна Шатернікова стала на захист Ломаченка. Вона наголосила, що боксер наразі служить у лавах ЗСУ.