"М'ясорубка" за титули

Про це повідомив головний редактор журналу The Ring Даг Фішер. На його думку, реванш між Теофімо Лопесом та Джорджем Камбососом не такий реальний.

До теми Ломаченко не отримає бій за чемпіонські пояси проти Камбососа: промоутер назвав іншого суперника

Фішер заявив, що наступним суперником австралійця стане українець Василь Ломаченко, який втратив чемпіонські титули у поєдинку з Лопесом. Тепер цими поясами володіє саме боксер із Австралії.

Реванш Камбосос – Лопес? Дуже сумніваюся. Думаю, наступним суперником буде Василь Ломаченко. Побачимо,
– відповів редактор The Ring.

Якщо бій між Ломаченком та Камбососом таки відбудеться, то перемогу за рішенням суддів святкуватиме українець. Так вважає Фішер.

Бій з Ломаченком не є ціллю Камбососа

Боксер із Австралії може сам вирішувати проти кого виходити на ринг. В угоді бою з Лопесом не було прописаного реваншу з американцем, тому наступним суперником може стати будь-хто інший. Цікаво, що Камбосос пообіцяв Ломаченку поєдинок за титули.

Промоутер австралійця Едді Хірн заявив, що його клієнт може провести бій проти Девіна Хейні за чемпіонський титул WBC. Однак лише за умови, якщо Хейні стане переможцем у поєдинку з Джозефом Діасом, який відбудеться 4 грудня 2021 року.

Ломаченко ж 11 грудня вийде на ринг проти боксера із Гани Річарда Коммі. поєдинок відбудеться у Нью-Йорку.

Лопес схилився на коліна перед суперником

  • У ніч на 28 листопада Камбосос несподівано переміг Лопеса за роздільним рішенням суддів. Теофімо прийняв результат з іронічною посмішкою на обличчі та ще до оголошення рішення суддів підійняв свою руку угору.
  • Було у протистоянні майже все, не було лише нокауту.
  • Теофімо впевнений, що саме він здобув перемогу. Австралійський боксер відібрав в американця звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі.
  • Після двобою новий чемпіон запропонував супернику провести другий бій, але цього разу вже в Австралії.