Відомо, що у контракті на бій Лопес – Камбосос не було прописано пункту про обов'язковий реванш, а тому австралієць вільний сам обирати собі наступного суперника.

Як це було Помста за Ломаченка: Камбосос сенсаційно розбив Лопеса та відібрав титули

У світлі цих подій доречно нагадати, що ще у вересні 2021 року Камбосос заявив, що після Лопеса поб'ється з українцем Василем Ломаченком:

Знаєш що, Лома? Я дам тобі шанс. Коли я отримаю ці пояси, я хочу битися тільки з найкращими. Мені все одно на рекорд, мені по**р на все. Я поб'юся з тобою. Якщо тобі потрібні пояси, то я дам тобі бій. Але бій має відбутися Австралії чи Греції.

Якщо Камбосос дотримається обіцянки, то Ломаченко отримає другий шанс виконати свою головну мету у професійному боксі – стати абсолютним чемпіоном світу.

Лопес – Камбосос: як пройшов бій

  • Вже в першому раунді Камбосос відправив Лопеса до нокдауну потужним правим хуком, проте американець швидко піднявся. У 10-му раунді в нокдауні вже побував сам австралієць, проте теж зумів підвестися.
  • Бій тривав усі 12 раундів та завершився перемогою Камбососа роздільним рішенням суддів. Двоє суддів віддали йому перемогу – 115-111, 115-112. Один суддя – Лопесу, 114-113.
  • Таким чином Камбосос завдав першої поразки Лопесу у професійній кар'єрі та завоював пояси WBA, WBO, IBF, The Ring. Рекорд австралійця на професійному рингу – 20 перемог, жодної поразки чи нічиї.