Авторами цього скандалу стали лайнсмен Константін Хацидакіс та лівий захисник Ліверпуля Енді Робертсон. Після першого тайму футболіст "мерсисайдців" щось активно пояснював асистенту головного арбітра матчу.

Дивіться також Зінченко драматично відреагував на свою фатальну помилку проти Ліверпуля: емоційний кадр

Винен чи став жертвою захисника Ліверпуля

Реакція Хацидакіса була несподіваною. Він рукою відмахнувся від захисника господарів, влучивши ліктем у підборіддя Робертсона.

На цей епізод відреагував головний суддя матчу, який вручив Робертсону жовту картку.

Відео удару лайнсмена у підборіддя Робертсона

Нагадаємо, що перша частина поєдинку закінчилась на користь Арсенала 1:2. Спершу Мартінеллі та Жезус зробили перевагу "канонірів" до 0:2, але Салах відквитав один м'яч ще до перерви.

Однак втримати переможний рахунок команді Артети не вдалось. На 87-й хвилині Фірміно замкнув головою передачу з флангу після грубої помилки Зінченка. Підопічні Клоппа врятувались від поразки – 2:2, бойова мирова.

Після зустрічі стало відомо, що Комітет арбітрів АПЛ розпочав розслідування та усунув Хацидакіса від роботи до завершення розслідування скандального інциденту. Від рішення буде залежати подальша кар'єра судді.

• Ліверпуль після цієї результативної мирової з 44 очками йде 8-м.
  • Арсенал продовжує лідирувати в АПЛ, маючи у своєму активі 73 бали. Перевага "канонірів" над другим МанСіті складає 6 пунктів.