Боротьбу за трофей продовжать 8 команд, які представляють шість країн. Обидва українські представники – Динамо та Шахтар – вилетіли на стадії 1/8 фіналу.

До теми Ліга Європи: результати матчів 18 березня

• Арсенал поступився вдома Олімпіакосу. Але завдяки перемозі в першому матчі, саме англійська команда йде далі.
  • Динамо (Загреб) зуміло відігратися після поразки 2:0 в першому матчі проти Тоттенхема. І виграло з таким же рахунком другий матч. А вже в екстратаймі Оршич забив третій гол, оформивши хет-трик, та вивів хорватську команду у наступний раунд.
  • Гранада хоч і поступилася на виїзді Мольде, але за різницею голів пройшла у чвертьфінал.
  • Рома виграла і другий матч у Шахтаря, чим забезпечила собі вихід в 1/4 фіналу.
  • Манчестер Юнайтед переміг на виїзді Мілан завдяки єдиному голу Погба. Це і принесло "червоним дияволам" путівку у чвертьфінал.
  • Вільярреал двічі обіграв Динамо (Київ) з рахунком 2:0. Та вийшов у чвертьфінал.
  • Славія зуміла виграти на виїзді у Рейнджерс після нічиї вдома. Матч відзначився жахливою травмою голкіпера чеської команди та двома червонити картками.
  • Аякс двічі святкував перемогу над Янг Бойз та став чвертьфіналістом Ліги Європи.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи відбудеться в п'ятницю, 19 березня, о 14:00.