Вільярреал – Динамо 2:0

Голи: Морено, 13, 36

Після домашньої поразки з рахунком 0:2, Динамо треба було як мінімум двічі забивати на виїзді. І не пропускати. З жодним із цих завдань динамівці не впоралися. Натомість самі пропустили двічі та програли.

До теми Шахтар у результативній грі програв Ромі та покинув Лігу Європи: відео

Перший гол у цьому матчі було забито, коли Херард Морено відгукнувся на навіс з флангу від Чуквезе. Нападника ніхто не оберігав у штрафному майданчику, і він головою відправив м'яч у ворота з відскоком від газону.

Згодом нападник оформив дубль. Цього разу Миколенко помилився, коли виносив м'яч. Той у підсумку опинився у Морено. Він завдав удар по ворота, м'яч зачепив ногу Забарного та повз Бушана влетів у ворота.

Динамо на все ці відповіло один напівмоментом у першому таймі, коли Буяльський обіграв Асенхо у штрафному. Але голкіпер зумів виправитися та впіймав м'яч після навісу суперника.

А у другому таймі мало не єдиним шансом Динамо став момент, коли після прострілу Сидорчука намагався пробити Супряга. Але у ворота м'яч летів рикошетом від Альбіоля. Та голкіпер зреагував.

Ефектний гол міг бути і після удару Де Пени. Уругваєць вирішив пробити у падінні через себе. Та до воріт було далеко, і Асенхо без проблем впіймав м'яч.

Динамо програє та вилітає з Ліги Європи. Тепер команда може зосередитися на чемпіонаті України.