Першою командою, яка забезпечила собі вихід у півфінал, стала луганська Зоря. У Луцьку команда Віктора Скрипника не без проблем перемогла рівненський Верес з Першої ліги.

Варте уваги Відео скандального епізоду у матчі Верес – Зоря: як арбітр не зарахував гол рівненської команди

Ще важче вихід до півфіналу дався чинному володарю Кубка України Динамо. Столичний клуб за 120 хвилин так і не спромігся з Колосом забити бодай один гол. Команди розіграли путівку в серії пенальті, де удача була на стороні Динамо.

Не менш драматичними були інші поєдинки. Зокрема, Олександрія, як і Динамо, вирвала путівку до півфіналу у серії пенальті. Команда Володимира Шарана у меншості вистояла проти Дніпра-1.

Справжня сенсація сталася у Києві, де Шахтар зустрічався з Агробізнесом. "Гірники" також провели на полі 120 хвилин, але зазнали мінімальної поразки 1:0. Агробізнес вперше зіграє у півфіналі Кубка України!