Дніпро-1 – Олександрія 1:1 (3:4 по пенальті)

Голи: Булеца, 79 – Третьяков, 62
Вилучення: Гречишкін, 75 (Олександрія)

До теми Динамо тільки по пенальті перемогло Колос та вийшло в 1/2 фіналу Кубка України

Після того, як у чвертьфінали пройшли Динамо та Зоря, за путівку до наступного раунду боролися Дніпро-1 та Олександрія. Поєдинок у Дніпрі краще розпочали господарі.

Уже на 4 хвилині Довбик вийшов на ударну позицію у штрафному гостей та пробив у кут. Та Юрій Паньків здійснив відмінний порятунок.

Другий небезпечний момент у грі знову був у Довбика. Гравець Дніпра-1 пробив після навісу Дубінчака. Пострілу Довбика зовсім трішки забракло точності.

По перерві потурбував Юрія Паньківа вже Ігнатенко. Після подачі з кутового гравець Дніпра-1 пробив головою і Паньків тільки з другої спроби зафіксував м'яч у своїх руках.

Поки господарі марнували свої нагоди, Олександрія продемонструвала прекрасну реалізацію. Ігнатенко під час білдапу своєї команди віддав невдалу передачу, яку перехопив Третьяков. Гравець Олександрії пробіг декілька метрів і завдав дальнього удару точно в кут – 1:0.

Дніпро-1 мав шанс відігратися відразу. Назаренко вийшов на ударну позицію у штрафному та пробив, але Паньків знову був на висоті.

На 75 хвилині свою команду підвів Дмитро Гречишкін. Хавбек Олександрії напрацював на другу жовту картку та був вилучений з поля.

Господарі поля досить швидко реалізували більшість. На 79 хвилині Сергій Булеца скористався тим, що захисник Олександрії вибив м'яч на нього. Закарпатець прийняв м'яч та завдав удару точно в кут 1:1.

За декілька хвилин Довбик міг вивести дніпрян вперед. Він, мов Ерлінг Голанд розхитав оборонців, але пробив вище воріт.

На 83 хвилині Сітало після помилки Дугласа на лівому фланзі прострілив у штрафний господарів, куди набігав Мірошниченко. Гравець Олександрії попри опір суперника завдав удару. Сарнавський врятував свою команду.

В основний час команди не змогли визначити сильнішого, тому провели ще 30 хвилин овертайму. Але додаткові пів години все одно не дозволили дізнатися, хто ж вийде у півфінал.

Таким чином, доля путівки до 1/2 фіналу визначилася у серії пенальті. Фортуна була на стороні Олександрії. Дніпро-1 не зміг реалізувати 2 пенальті.