Джеймс Алі Башир дав велике інтерв'ю ютуб-каналу BWTM SPORTS & GAMING. В ньому він оцінив бій Усика проти Дерека Чісори. За його словами, цей боксер був далеко не найскладнішим для українця, але завдав чимало клопотів йому.

До теми Потенційні суперники Усика влаштували "битву" за зустріч з українцем

"Удари – це прекрасно, коли ти можеш їх донести. Однак Дерек Чісора викидав багато шалених ударів, і вони позбавили його енергії. Коли ти промахуєшся після таких ударів, це позначається на тобі", – заявив Джеймс Алі Башир.

За його словами, найбільше клопотів у важкій вазі для Усика може завдати Тайсон Ф'юрі. Серед переваг володаря чемпіонського поясу WBC тренер назвав габарити та непередбачуваність.

"Я вважаю, що найскладнішим суперником для Усика у важкій вазі буде Тайсон Ф'юрі, тому що він високий. Джо Джойс доволі потужний, але він трохи дерев'яний і передбачуваний. Тайсон Ф'юрі трохи більше непередбачуваний. Він рухається то тут, то там", – розповів Джеймс Алі Башир.

Нагадаємо, колишній тренер Усика дав велике інтерв'ю, де він

Джеймс Алі Башир був тренером Усика, коли той виступав у першій важкій вазі у 2017 році. І готував його до бою проти Кшиштофа Гловацкі в рамках WBSS. Саме в цьому бою Усик виграв титул WBO. Після цього бою боксер та тренер розійшлися. Тож вже до наступних боїв Усика готував Анатолій Ломаченко.

У 2021 році Усик повинен провести як мінімум один бій. Він є головним претендентом на чемпіонський титул WBO у важкій вазі, яким володіє Ентоні Джошуа. Однак британець може і не захищати титул, залишивши його вакантним. Тоді Усику доведеться битися за нього ще з одним претендентом, де серед кандидатів Джо Джойс та Джозеф Паркер.

Окрім того, Усик може провести проміжний бій. Серед потенційних суперників для проміжного бою є Деонтей Уайлдер.