Роздільним рішенням рефері у супербитві переміг Тайсон Ф'юрі. Але після перформансу, який влаштував Френсіс Нганну, відправивши "Жадібного пуза" в нокдаун, чимало людей вважають, що у ринзі відбулося суддівське свавілля.

Читайте також Переможця обрати було складно: статистика ударів у бою між Ф'юрі та Нганну

У Ф'юрі можуть виникнути ментальні проблеми

Колишній чемпіон світу Карл Фроч поділився своїми думками стосовно побаченого під час бою в Саудівській Аравії. Він вважає, що для Тайсона Ф'юрі це був програшний поєдинок, який може погано повпливати на ментальний стан володаря титулу WBC напередодні бою за абсолют проти Олександра Усика.

Існує велика ймовірність, що Ф’юрі ментально пошкоджений після бою з Нганну. Бо він програв поєдинок, який, вважав, що виграє дуже легко. А це серйозна ментальна штука. Всі думають, що Тайсон програв, то ж це психологічно має завдати йому шкоди.

Але він, мабуть, виправдовується, що не сприйняв бій серйозно. Наведе кілька причин цього. У кінці повинні були підняти руку Нганну. Він виграв, так вважає 99.9 відсотків людей,
– сказав Фроч.

Команда Усика наполягала саме на цій даті, яка була прописана в контракті та під яку був розпланований тренувальний табір українського боксера. Проте пізніше Олександр Красюк заявив, що бій все ж таки може бути перенесений через пошкодження Тайсона Ф'юрі. Британець при цьому зняв із себе відповідальність та сказав, що рішення будуть приймати організатори бою, а він на це не впливає.