У середині травня весь боксерський світ приголомшила новина про мегатурнір чотирьох за участю Тайсона Ф'юрі, Олександра Усика, Ентоні Джошуа та Деонтея Вайлдера. Ба більше, стало відомо, скільки грошей отримають учасники шоу за свої поєдинки. Втім, це ще не всі новини.

Читайте також "Циганський король" перевірить на міць зірку Китаю: Арум знайшов суперника для Ф'юрі

Дата супершоу в Саудівській Аравії відома

Представник саудівської компанії Skill Challenge Entertainment Амер Абдалла повідомив деталі переговорів. За його інформацією, організатори визначилися з датою боксерського шоу.

"Звичайно, у нас є дата цього інвенту. Але я вам її не скажу. Це буде найкраще видовище в світі боксу, можу запевнити. Я займаюся цією справою вже 30 років, але саудівці роблять це інакше. Принц Халід організує все на найвищому рівні, навіть такі невеликі та звичні речі, як пресконференція. Якщо подивитися на пресконференції в Саудівській Аравії, то вони відрізняються від тих, які ви бачили раніше.

Ще одна річ – турбота про бійців. Принц Халід особисто стежить за тим, щоб до кожного з них ставилися з максимальною повагою. Вони одержують усе необхідне. Це як свіжий ковток повітря, щоб побачити, куди має рухатися бокс. Таке просто приємно бачити, це те, чого потребує спорт", – розповів Абдалла.

  • Нагадаємо, що турнір повинен відбутися у грудні. Промоутер Ей-Джея Едді Гірн повідомив, що найближчим часом повинна з'явитися конкретика щодо вечора боксу в Саудівській Аравії.
  • Зазначимо, що перед поїздкою на Близький Схід Олександру Усику доведеться провести обов'язковий захист титулів проти британця Даніеля Дюбуа. Поєдинок повинен відбутися наприкінці липня або на початку серпня. Бій Усик – Дюбуа виставлений на промоутерські торги, оскільки представники боксерів не домовилися до дедлайну.