Колишній форвард "канонірів" порівняв Кірана Тірні з Олександром Зінченком. Кемпбеллу не подобається роль у команді шотландця.

Варте уваги Розгорнув прапор на "Ґудісон-Парк": захисник збірної України знявся у промо Євробачення-2023

Немає ідеальних

Колишній форвард лондонського колективу вважає, що Тірні в рази сильніший від українского універсального футболіста. Кемпбелл запевняє, що шотландець виконує усі функції, які повиині бути закладені у ДНК фулбека Англійської Прем'єр-ліги. Та от екгравець "канонірів" все-таки визнав плюс Олександра, за яким з ним ніхто не зможе зрівнятись, проте Кемпбелл відразу ж згадав і мінус, який притаманний українцю.

Кіран Тірні – набагато кращий захисник, ніж Зінченко. Нам потрібно опинятися у виграшних ситуаціях, якщо це вдасться робити – тоді зможемо випускати Тірні. Але спочатку в цій виграшній ситуації потрібно опинитися. Не думаю, що Артета вважає, що Тірні може робити те, що робить Зінченко. І це проблема. Як в атаці, так і в захисті Тірні відповідає рівню фулбека АПЛ на 100 відсотків. На жаль, у тому, як Арсенал будує гру і як атакує, Зінченко знає, як грати навіть із заплющеними очима. Думаю, треба зберегти Тірні, оскільки ми вже бачили як травмується Зінченко,
– вважає Кепбпелл.

Українець в Арсеналі