Очікував, що ми не виграємо чемпіонат

Рінат Ахметов вважає позитивним, що Шахтар програв чемпіонат Динамо лишень вперше за 5 років. Він зізнався, що очікував невдачі своєї команди.

Варте уваги Ахметов заговорив про повернення Шахтаря на "Донбас Арену"

Сталося те, що ми не стали чемпіонами України. І дуже добре, що вперше за 5 років. Це говорить про те, що 4 роки Шахтар вигравав золоті медалі чемпіонату України. Думаю, за ці 5 років ми проробили дуже хорошу, якісну роботу. У цьому році я очікував, що ми не виграємо чемпіонат,
– сказав Ахметов.

За словами президента Шахтаря, після завершення сезону-2019/2020 у нього була інтуїція, що команда не зможе захистити титул.

"Коли закінчили чемпіонат, ми сиділи з друзями. Я сказав: "Думаю, наступний чемпіонат ми не виграємо". Вони думали, що я жартую. Але я, до речі, не жартував. Інтуїція така була", – зазначив Ахметов.

Дивіться також Шахтар показав нове фото "Донбас Арени", розчуливши вболівальників: фото

Разом з тим, він розраховував, що футболісти Шахтаря будуть заряджені обіграти Динамо, адже киян очолив екстренер "гірників" Мірча Луческу. Ахметов зазначив, що давно не спілкується з Луческу.

Коли прийшов Мірча (в Динамо, – Спорт 24), навпаки думав, що це допоможе нам стати чемпіонами. Подумав, що футболісти розлютяться і будуть по-іншому ставитися, і ми виграємо чемпіонат. Ми грали погано і заслужено програли чемпіонат. Динамо грало дуже добре і заслужено виграло чемпіонат,

Власник Шахтаря підтвердив, що наставник донеччан Луїш Каштру покине команду. Тренер також про це заявив. Ахметов запевнив, що Шахтар очолить сильний тренер.

До теми Де Дзербі дав згоду очолити Шахтар, – ЗМІ

• У сезоні-2020/2021 Шахтар став срібним призером чемпіонату України. У Кубку України "гірники" стартували в 1/4 фіналу та сенсаційно вилетіли від Агробізнеса з Першої ліги.
  • У Лізі чемпіонів Шахтар двічі переміг Реал та звів до нічиєї два матчі проти Інтера. Натомість "гірники" розгромно програли Боруссії М.
  • У підсумку донеччани посіли третє місце та продовжили єврокубки у Лізі Європи, де дійшли до 1/8 фіналу.