Каштру визнав свою невдачу в нинішньому сезоні, за його словами, одна з місій тренера – брати на себе відповідальність за те, що відбувається з командою.

До слова Динамо розгромило Колос, перемога Зорі: результати 26 туру УПЛ – відео

"Я кажу "до побачення". Не можу зараз робити глибший аналіз, це зайняло б набагато більше часу. Хочу побажати Шахтарю величезного щастя, перемог. Привітати пана президента за ту сміливість, яка у нього є, утримувати такий проєкт, розвивати його. У будь-якому випадку це проєкт, який вимагає великої сміливості кожного елемента Шахтаря.

Зараз моє "до побачення" звучить з великими побажаннями удачі для уболівальників Шахтаря, всіх, хто любить клуб. Це була фантастика, які моменти ми тут проживали. Прожили відмінні два сезони Ліги чемпіонів", – заявив Каштру.

Де Дзербі – фаворит на крісло тренера Шахтаря?

  • Навесні 2021 року з'явилися чутки, що Шахтар зацікавлений у запрошенні 41-річного Де Дзербі. Як свідчать дані Transfermarkt, чинна угода Де Дзербі із Сассуоло закінчується 30 червня 2021 року.
  • Відтак, тренер відкритий до пропозицій очолити інший клуб.
  • Італійські ЗМІ навіть повідомили, що Шахтар провів перемовини з тренером. Зокрема, журналіст Ніколо Скіра інформує, що донецький клуб пропонує тренеру контракт на 2 роки.
  • Також Скіра повідомив, що Шахтар готовий платити італійцю 4 мільйони євро в рік.