Італійське місто Мілан сповна може розраховувати на те, що футбольний клуб звідси зіграє у фіналі Ліги чемпіонів. Адже напередодні саме Мілан пройшов Наполі у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. А тепер це може зробити й Інтер. Тож у півфіналі цілком може бути Derby della Madonnina. Правда для цього Інтеру ще треба пройти Бенфіку. Але перший крок для цього "нерадзуррі" вже зробили, коли на виїзді обіграли суперника.

До теми Інтер ще не пропускав в плей-офф Ліги чемпіонів: чи зможе Бенфіка перервати цю серію

Перший матч між командами був доволі рівним. Але саме Інтеру вдалося двічі забити у другому таймі та перемогти. Хоча до цього команда шість матчів поспіль не могла перемогти (та й після перемоги над Бенфікою зіграла внічию в чемпіонаті Італії).

А от Бенфіка теж увійшла в "чорну смугу" – програла вже три матчі поспіль, і дещо ускладнила собі боротьбу за трофей в чемпіонаті Португалії. І опинилася на межі вильоту з Ліги чемпіонів. Адже "орлам" треба перемагати з різницею у два голи на виїзді.

Хоч це і видається складним завданням, але Бенфіка вже в цьому сезоні перемагала в Італії. Правда тоді вдалося обіграти Ювентус на виїзді з рахунком 1:2, що цього разу виявиться недостатньо.

Дивіться також Хто вийшов в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів: пари команд та календар матчів

Стартові склади

• Інтер: Онана, Дарміан, Ачербі, Бастоні, Думфріс, Барелла, Брозович, Мхітарян, Дімарко, Лаутаро Мартінес, Джеко
  • Бенфіка: Влаходімос, Жилберто, Антоніу Сілва, Отаменді, Грімальдо, Флорентіно Луїс, Чікіньйо, Рафа Сілва, Жоау Маріу, Еурснес, Гонсалу Рамуш

Матч Інтер – Бенфіка розпочнеться о 22:00. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Інтер – Бенфіка.