"Інгулець" вважає, що Іван Бондар не помилився, призначивши пенальті у ворота "Прикарпаття" на 90+2-й хвилині зустрічі. Про це інформує сайт клубу.

До теми: "Футбол продажний, "Інгулець" – це позорна команда бариг", – мер Івано-Франківська після поразки

Як докази клуб з Петрово надав відео-і фотоматеріали.

Розбір моменту від "Інгульця"

"Жовтими лініями позначені воротарський майданчик і лінія воріт, вони паралельні. Червоним колом позначено перетин лівої ноги Бочкура і правої ноги Ніки. Беремо за точку відліку опорну ліву ногу Ніки і ліву ногу Бочкура, позначені червоними крапками, і проводимо через ці точки червону лінію.


Момент ймовірного порушення правил / Фото ingulec.com​

Червона лінія нам показує, що ліва нога Бочкура в червоній точці ближче до жовтої воротарської лінії ніж Ніки (зрозуміти нам це допомагає зелена лінія, яка паралельна жовтим), а якщо врахувати, що ліва нога Бочкура має напрямок до воротарської лінії і зігнута в коліні, то коліно ще значно ближче до воротарської лінії.


Момент ймовірного порушення правил / Фото ingulec.com​

Ми бачимо що ліве коліно Бочкура на фото знаходиться перед правою гомілкою Ніки, а червоним колом позначено дотик лівого коліна Бочкура з правою гомілкою Ніки, яке надалі призвело змикання ніг Ніки в місці позначення синім колом, що призвело падіння, яке ми бачимо на наступних фото", – мовиться у повідомленні.

Відео скандального порушення правил

Читайте також: Президент "Інгульця" відповів меру Івано-Франківська: Гроші суддям не возимо і матчі не купуємо

Бондаря чекає жорстке покарання

Комітет арбітрів Української асоціації футболу (УАФ) вже дав оцінку діям рефері в цьому матчі.

Як повідомив президент УАФ Андрій Павелко, Комітет попередив Бондаря, що пропонуватиме виключити його зі списків рефері, які обслуговують матчі професіональних команд.

Крім того, матеріали у цій справі передані в Комітет етики і чесної гри УАФ для їх розгляду на предмет можливого неправомірного впливу на результат матчу.