Сам матч закінчився мінімальною перемогою "Інгульця" 1:0. Єдиний гол команда забила вже на останній компенсованій хвилині основного часу, повідомляє 24 канал.

До теми: Арбітру скандального матчу "Інгулець" – "Прикарпаття" заборонять судити матчі професіоналів

Гол Загальський забив з пенальті. Сам епізод з призначенням 11-метрового удару був доволі спірним.

Окрім того, "Прикарпаття" з 53-ї хвилини грало в меншості, коли з поля вилучили Семотюка. Водночас з лави для запасних вилучили і тренера команди Володимира Ковалюка.

На самому матчі був присутній і президент ПФЛ Сергій Макаров.

Саме все це і викликало обурення в Руслана Марцінківа.

"Футбол продажний! "Інгулець" – це позорна команда бариг! Суддя просто вбиває команду і це по телебаченню і при Макарову! 93 хвилина придумана пенальті! Тому наш футбол ніколи не буде італійським чи німецьким", – написав після матчу Руслан Марцінків.