Виключенням не став капітан Борнмута, за який виступає Ілля Забарний. Гучно сказано, що виступає. Наразі колишній динамівець відновлюється від травми та не зможе дебютувати за команду до квітня.

Варто прочитати "Присвячуємо це українському народу": Артета розповів, як Зінченко став капітаном Арсенала

Забарний: Пишаюсь тим, що я українець"

Український захисник відзначив цю зворушливу акцію солідарності від британців. Забарний запевнив, що пишається бути українцем та представляти рідну країну в одній із найкращих ліг Європи та світу.

Ілля нагадав усьому світу через офіційний сайт Борнмута. що в Україні щодня гинуть люди через російську агресію.

Пишаюся тим, що я українець. Грати в АПЛ завжди було моєю мрією, і для мене гордість представляти Україну в цьому чемпіонаті. Те, що в минулому турі грали з капітанськими пов'язками у кольорах України, є важливим нагадуванням про те, що відбувається в моїй країні. Щодня гинуть люди,
– сказав Забарний.

Нагадаємо, що у попередньому турі клуб українського оборонця вдома був розгромлений одним із лідерів чемпіонату МанСіті 1:4. Борнмут спромігся лише на гол престижу від Лерма на 83-й хвилині.

Борнмут залишається одним із претендентів на виліт із АПЛ. "Вишні" із 21 балом йде на передостанньому 19-му місці, випереджаючи останній Саутгемптон на 3 очки.

Відставання від зони, яка гарантує збереження прописки в англійській першості складає один пункт від Лідса.

Головне про трансфер Забарного у Борнмут