Нещодавно Шахтар вирішив змінити тренера посеред сезону. "Гірники" розірвали контракт із Патріком ван Леувеном, а на його місце виконуючим обов'язки був призначений Даріо Срна.

До теми Батогом та пряником: Срна звернувся до футболістів Шахтаря з мотиваційною промовою

На Шахтар чекає новий тренер

До цього хорват працював спортивним директором у клубі. Спеціаліст зізнався, що не планує довго тренувати Шахтар і вже шукає нового тренера. Також Даріо розповів про довіру з боку президента клубу Ріната Ахметова.

У такій важкій ситуації для країни і Шахтаря» я не міг відмовити і сказав президенту, що обома руками "за". Мені президент пропонував два тури тому відразу стати головним тренером і вибрати штаб. І він сказав, що готовий зі мною страждати. А я йому відповів, що я люблю цей клуб і запевнив, що на сьогодні я хочу привести тренера, який сильніший за мене. Він має бути сьогодні кращий за мене, досвідченіший за мене і зможе дати команді більше, ніж я. Я ставлю клуб вище за себе і інакше не може бути. Ніхто не може бути вищим за клуб, мої амбіції теж. Він повністю довіряє мені. Ми ведемо переговори і я сподіваюся, що цей тренер захоче до нас,
– розповів Срна.

Раніше була інформація, що "гірники" цікавились Ігором Тудором, який є близьким другом Срни. Втім сам Даріо спростовував ці чутки. Також у ЗМІ потрапляла інформація про інтерес до Оскара Гарсії з Реймса, а також екскоуча Ракува Марека Папшуна.

Читайте також Підгадали під Лігу чемпіонів: УПЛ оголосила дату матчу Динамо – Шахтар

Невдачі ван Леувена

Відзначимо, що Патрік ван Леувен був призначений тренером у липні цього року, але пропрацював лише трохи більше двох місяців. За його керівництва Шахтар 7 з 12-ти матчів у всіх турнірах, перегравши в тому числі Антверпен у ЛЧ.

В чемпіонаті України "гірники" йдуть третіми, у двох балах позаду лідера Кривбаса. Наступний матч Шахтар проведе проти ЛНЗ у суботу, 21 жовтня. Ця гра має стати дебютною для Срни на посту в.о. головного тренера.