Динамо та Шахтар поборються за Марека Папшуна. Обидва клуби готують зміни на своєму тренерському містку.

Варте уваги Боротьба проти правила, яке дозволяє легіонерам залишати клуби: Палкін увійшов до Комітету УЄФА

Час повертатись на вершину

Як донецький, так і київський колективи перебувають у своїх не найкращих формах, що зумовлено також і наставниками, котрі керують командами. Мірча Луческу, скоріше за все, допрацьовує свій останній сезон на чолі "бобрів", до того ж, за крайні компанії не давши гідного результату (провали на міжнародній арені, а також у національній першості).

"Гірники" ж взагалі звільнили Патріка ван Лаувена, який тільки літом очолив клуб, проте з командою невпевнено виглядає як в УПЛ, та і в ЛЧ. Йому тимчасово на заміну прийшов Даріо Срна, який може стати і головним тренером, та от "кроти" все ж шукають якісного іноземного тренера, що, зважаючи на сьогодення України, складно реалізувати.

Та от українські гранди знайшли, на їхню думку, потрібного кандидата, котрий зможе виправити ситуацію. Ним став польський фахівець Марек Папшун. Варто відзначити, що наставник позитивно сприймає інформацію про інтерес зі сторони українських клубів, та й сам готовий піти на таку ініціативу. Наразі поляк перебуває без місця працевлаштування після свого відходу з Ракува, у складі якого виступає Владислав Кочергін.

Досягнення Марека у Ракуві

  • Польський фахівець пов'язаний із ченстоховським клубом уже сім років, оскільки приєднався до Ракува у 2016-му році.
  • За цей час Пампуш пройшов із колективом усі круги пекла. Папшун на чолі "червоно-синіх" вийшов в елітний польський дивізіон Екстраклясу, виграв Кубок Польщі, а також грав у відбіркових раундах єврокубків. а
  • Минулого сезону Марек із Ракувом достроково став чемпіоном чемпіоном Польщі. Титул став дебютним для ченстоховського колективу, який команді допоміг принести і Владислав Кочергін.