16 жовтня донецький Шахтар оголосив про відставку Патріка ван Леувена, якого на тренерському містку замінив легендарний капітан "гірників" Даріо Срна. Керівництво клубу пішло на великий ризик, довіривши посеред сезону команду наставнику без досвіду.

До теми Повна довіра чи тимчасовий варіант: Ахметов розповів, чи бачить у Срні головного тренера Шахтаря

Срна: Буде грати той, хто готовий битися за цей клуб

Про свої тренерські принципи Срна розповів футболістам під час представлення команді. Хорват пообіцяв повернути дружню атмосферу в команду, але попередив, що вимагатиме повної самовіддачі від своїх підлеглих на тренуваннях та в матчах.

"Після сьогоднішнього дня я хочу сказати, що я не Гвардіола. Я знаю, що я хочу і можу вам дати – це впевненість, хорошу атмосферу і свободу. Буде грати тільки той, хто любить, і поважає, і готовий битися за цей клуб. Я вас запевняю, три хвилини хто не буде бігати – я міняю відразу.

Я не буду змінюватися. Я буду сміятися, я буду жартувати з вами, я такий як є – я і буду, але відсьогодні всі повинні розуміти, що Шахтар це Шахтар. Якщо один не буде задоволений, то у мене руки відкриті, я буду приймати рішення поки я тут.

Я сподіваюся, що ми знайдемо спільну мову. Президент уже відправив меседж учора всім. Відсьогодні почнемо працювати", – зазначив Срна.

Відео мотиваційної промови Срна

  • Нагадаємо, що Даріо Срна завершив ігрову кар'єру у 2019 році. В тому ж році став асистентом головного тренера Шахтаря Луїша Каштру.
  • У 2020 році керівництво Шахтаря призначило Срну на посаду директора по футболу, яку згодом перейменували на спортивного директора.
  • Даріо Срна в 2015 році отримав тренерську ліцензію категорії А, яку у 2017 році підвищив до категорії Pro. Це дозволяє спеціалісту працювати головним тренером команди.
  • Свій дебютний матч в статусі головного тренера Срна проведе 21 жовтня. Суперником "гірників" буде черкаський ЛНЗ.