27 липня Олена Костевич і Олег Омельчук перемогли сербський дует Зорану Арунович і Даміра Мікеча у битві за "бронзу". Костевич та Омельчук принесли України третю медаль у Токіо.

До слова "Бронза" у стрільбі, Романчук у фіналі з олімпійським рекордом: підсумки Олімпіади 27 липня

Для Костевич це вже 4 медаль на всіх Олімпійських іграх. Раніше українка завоювала "золото" на Іграх 2004 року в Афінах, а з Лондона у 2012-му привезла ще дві "бронзи".

Якщо Костевич виграє ще одну медаль, то зрівняється з українською рекордсменкою Яною Клочковою, яка має 5 олімпійських нагород.

Титулована дзюдоїстка Дарія Білодід повернулася в Україну з Олімпійських ігор-2020 у Токіо. Дарія виграла "бронзу", яка стала першою медаллю України на Олімпіаді-2020.

Дарія Білодід вранці 27 липня прилетіла з Токіо в аеропорт "Бориспіль". Українську спортсмену та її тренерів Світлану Кузнєцову та Геннадія Білодіда прийшли зустріти багато фанатів та представники ЗМІ.

20-річна Дарія спростувала інформацію, яка з'явилася у ЗМІ щодо того, що вона залишає спорт.

"Трішки не так зрозуміли наші з батьками коментарі, зараз я планую відпочити, перезавантажитися і розпочати підготовку до нового олімпійського циклу", – сказала українка.

На Олімпійських іграх відбулися півфінальні запливи на 800 метрів вільним стилем. Україну представили два плавці – Михайло Романчук та Сергій Фролов.

Дивіться також Білодід заявила про кардинальні зміни у кар'єрі після Олімпійських ігор

Михайло Романчук виграв свій півфінальний заплив. Українець продемонстрував час 7:41.28. Це найкращий показник серед усіх півфіналістів. Романчук встановив олімпійський рекорд. Сергій Фролов у півфіналі продемонстрував четвертий час (7:47.67). Цього також вистачило, щоб вийти у фінал із сьомого місця.

• Фінал змагань відбудеться у четвер, 29 липня. Заплив відбудеться о 04:30 за київським часом.

Відбулося жеребкування першого попереднього етапу розіграшу Кубка України. На цій стадії зіграють десять команд.

На першому попередньому етапі розіграшу Кубка України візьмуть участь вісім команд Другої ліги та дві команди аматорської ліги згідно з рейтингом за минулий сезон.