Голи Ярмоленка та Макаренка

Одразу двоє українців відзначилися за свої команди:

Додамо, що в стартовому складі Мелехена в Бельгії вийшов ще один українець – Мар'ян Швед. Сам він не забив, але його команда перемогла 3:0. Натомість Олександр Філіппов не потрапив навіть до заявки Сент Трюйдена.

Потрапив до заявки, але провів матч на лаві запасних Андрій Лунін. Воротар Реалу ще не зіграв за команду жодного матчу в чемпіонаті Іспанії.

Варте уваги Футболіст збірної Франції Грізманн підтримав 15-річного українця, якого жорстоко побили у Парижі

Руслан Маліновський теж розпочав матч за Аталанту проти Мілану на виїзді на лаві запасних. А вийшов на поле вже у компенсований арбітром час, коли рахунок був розгромним – його Аталанта перемогла.

Українські біатлоністи фінішують у топ-10

Українські біатлоністи зуміли проявити себе на етапі Кубка світу в Антхольці. Хоча завоювати призові місця не вдалося.

Юлія Джима фінішувала на десятому місці у масстарті серед жінок. Могла бути і вище, якби не прикре падіння наприкінці гонки.

Чоловіча збірна в естафеті змагалася в потрапляння в церемонію нагородження. Але у підсумку опинилася лише на восьмому місці.

Лень став гравцем Вашингтона

Український баскетболіст Олексій Лень офіційно став гравцем Вашингтон Візардс. Це вже його п'ята команда в НБА з моменту драфту у 2013 році.

Ястремську відсторонили від матчів

Даяну Ястремську таки відсторонили від офіційних ігор. Українська тенісистка подала прохання про відміну відсторонення. Але його відхилили. Вона не зможе виступити на Australian Open.