Коментар голкіпера Данії

Данський голкіпер потрапив у неприємний інцидент із лазерною указкою, яка була у руках одного з фанатів англійської збірної. Каспер Шмейхель зізнався, що розповідав головному арбітру зустрічі про витівки глядачів на трибунах.

До теми Гімн Данії, лазер та піротехніка: в УЄФА відкрили три справи проти Англії

Голкіпер Данії прокоментував скандальний вчинок фанатів суперника під час 11-метрового удару. Також уболівальники використовували лазер ще по ходу другого тайму.

Я не відчував лазер під час пенальті, тому що він був позаду мене з правого боку. Але я бачив це в другому таймі і сказав арбітру. Думаю, він сказав про це одному зі своїх колег,
– сказав Шмейхель.

Лазером в обличчя Шмейхеля: що сталось

Збірні Англії та Данії не змогли визначити фіналіста Євро-2020, тому все вирішувалось у овертаймах. На 104-й хвилині команда Гарета Саутгейта отримала чудовий шанс вийти вперед у рахунку. Стерлінг впав у штрафному гостей і заробив пенальті. Арбітр зустрічі повівся на картинне пірнання лідера англійської команди. Хоча у цьому епізоді не лише падіння Рахіма мало кумедний вигляд, а й можна взяти до уваги те, що на полі було два м'ячі.

На нас чекала дуель Шмейхель – Кейн. У той момент один із уболівальників Англії вирішив трішки допомогти своєму нападнику. Фанат засвітив лазерною указкою в обличчя голкіперу Данії під час виконання пенальті. Але навіть це не завадило стражу воріт показати свою майстерність. Каспер парирував удар, але не встиг зреагувати на добивання Кейна.

Варте уваги Спірний пенальті, який розлютив Європу: вибух у ЗМІ після скандалу у матчі Євро Англія – Данія

• Нагадаємо, що гол Кейна з пенальті поставив крапку у зустрічі 2:1 на користь Англії. 11 липня підопічні Саутгейта зіграють проти Італії у фіналі Євро-2020.
  • Після матчу УЄФА відкрила справи проти Англії. Одна з яких стосується лазеру із трибун. Також ще дві справи відкрили щодо піротехніки та поведінки англійських фанів під час виконання гімну Данії.